Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: piątek, 23 lipca 2021 r., Imieniny: Brygidy, Apolinarego   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Targi Ślubne - Włocławek 


Targi Ślubne - Włocławek
źródło: informacja własna
2013-10-28 r.10 listopada 2013 będzie miała miejsce kolejna edycja Targów Ślubnych, które odbędą się w Hali "Mistrzów".

W obecnej chwili udział w targach zgłosiło ponad 60 firm, reprezentujących branżę ślubną. Przy tak dużej ilości wystawców można spędzić cały dzień na przeglądaniu, zdobywaniu informacji i porównywaniu ofert wystawców ? tak naprawdę w jednym miejscu. Jest to świetny pomysł na zaoszczędzenie czasu.

Wśród wystawców znajdują się: restauracje, hotele, salony ślubne, salony kosmetyczne i fryzjerskie, wizażyści, styliści, kwiaciarnie, dekoratorzy, fotografowie i kamerzyści, jubilerzy, szkoły tańca, zespoły muzyczne, konsultanci ślubni, producenci alkoholu. Oczywiście nie zabraknie firm wynajmujące auta do ślubu w tym roku będą to limuzyny, samochody retro, ale również samochody nowej generacji oraz zapomniane takie jak czarna wołga, fiat.

Umilać czas będą pokazy na scenie przez równe 6 godzin bez przerwy będą odbywać się pokazy mody ślubnej, fryzjerskie show, pokazy kosmetyczne, taneczne, ale również niespodzianka darmowa degustacja płonącego indyka oraz wiele innych atrakcji. Liczne grono restauracji i hoteli, które wystawiają swoje stoiska na naszych targach przygotują promocje i degustacje, a pozostali wystawcy również zapraszają do skorzystania z ich oferty i rabatów jakie będą czekały na odwiedzających. Każda odwiedzająca osoba, ma szansę na wygranie nagrody w postaci sukni ślubnej oraz zabiegów kosmetycznych, bukietu ślubnego oraz wielu innych atrakcyjnych nagród.
Najmłodszych odwiedzających będą zabawiać animatorzy, którzy również świadczą takie usługi na przyjęciu weselnym.wstecz
Reklama
ABC fotografii
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 9
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2021 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.