Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: poniedziałek, 18 lutego 2019 r., Imieniny: Szymona, Konstancji   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. ... i coś pożyczonego - czyli suknia ślubna z wypożyczalni 


... i coś pożyczonego - czyli suknia ślubna z wypożyczalni

Najpopularniejszym sposobem na zakup sukni ślubnej jest dokonanie wyboru w salonie. Oferta jest szeroka, pozwala na mierzenie nieskończonej ilości modeli i znalezienie tej jedynej, wymarzonej sukni "ze snów". Natomiast tańszym rozwiązaniem jest jej wypożyczenie. Koszt usługi stanowi około 50% całościowych kosztów kupna. Jeśli ktoś oszczędnie dysponuje finansami, a chciałby mieć piękną suknię i nie martwić się, co zrobić z nią po ślubie, może warto pomyśleć o skorzystaniu z wypożyczalni.


Z reguły model należy wybrać nie później niż 3-4 miesiące przed ślubem. Gdy suknię już znajdziemy, pozostaje kwestia rezerwacji terminu. Musimy wpłacić zadatek - rezerwację. Jest to około 50% - koszty wypożyczenia, natomiast pozostałe 50% w formie zwrotnej kaucji, która w razie zniszczenia sukni nie podlega zwrotowi, wpłacamy przed odebraniem sukni. Warto dowiedzieć się, na jak długo suknia będzie wypożyczona, zwłaszcza jeśli planujemy sesję fotograficzną innego dnia. Oczywiście suknię można dopasować, lecz nie każda przeróbka jest możliwa.

Jeśli zdecydujecie się na wypożyczenie podpiszcie umowę i dokładnie zapoznajcie się z warunkami, zwróćcie uwagę, jakie są kary za opóźnienia zwrotu, zniszczenia itp. Warto już wcześniej zamówić upatrzoną suknie, gdyż później może nie być już takiego wyboru. Wiadomo, kto pierwszy, ten lepszy.

W Płocku wypożyczenie sukni ślubnych ma w swojej ofercie Centrum Ślubne Powiedz TAK exclusive oraz Galeria Mody Ślubnej Sekret.

Centrum Ślubne Powiedz TAK exclusive
Cena wypożyczenia wynosi około 50% ceny zakupu. Suknię po wypożyczeniu oddaje się bez czyszczenia i odbiera 50% wpłaconej kwoty. Do wypożyczenia oddawana jest suknia dopasowana, wyprasowana, odparowana, zawsze z pokrowcem i gratisową podwiązką. Suknie oddaje się bez czyszczenia czy prania. Wypożyczane suknie mogą być zmniejszane maksymalnie o dwa rozmiary. Warto podkreślić, że do wypożyczenia przeznaczone są nowe modele sukni pokazowych oraz biżuteria i dodatki.
Szczegóły na www.powiedztak.com

Galeria Mody Ślubnej Sekret
Cena wypożyczenia wygląda podobnie tj. 50% ceny zakupu. Jednak jeżeli chcielibyśmy zmienić rozmiar - takiej możliwości już nie ma. Suknie oddaje się upraną i wyczyszczoną. Dostępne do wypożyczenia są modele z lat poprzednich.

Reklama
ABC fotografii
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 11
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2019 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.