Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 19 września 2020 r., Imieniny: Januarego, Teodora   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Krótka suknia ślubna 


Krótka suknia ślubna

Są panny młode, które nie wyobrażają sobie długiej, ciężkiej ślubnej kreacji. Są też takie, które z jakichś przyczyn zrezygnowały ze ślubowania przed ołtarzem i na swój wielki dzień wybrały ceremonię w Urzędzie Stanu Cywilnego. Na koniec są i takie, które cenią wygodę i oryginalność. Co je połączy? Krótka suknia ślubna.


Krótka suknia ślubna postrzegana jest często jako niestosowna. Pokutuje tu tradycja i bezkompromisowe podążanie za przyjętymi normami. Jeśli zdecydowałaś się na suknię krótką i chcesz uniknąć potępiających spojrzeń, pamiętaj o dwóch zasadach: suknia nie powinna być krótsza niż do połowy uda oraz pod żadnym pozorem nie może być wyzywająca. Mając na uwadze te reguły dopniesz swego, uszanujesz powagę sakramentu lub urzędu i z całej sytuacji wyjdziesz obronną ręką.

Kilka słów o zaletach

Już ostatecznie zdecydowałaś, że ślubować będziesz w krótkiej sukni ślubnej? Gratulujemy dobrego wyboru! Teraz możesz utwierdzić się w słuszności podjętej decyzji. Krótka suknia ślubna jest wygodna. Nie ryzykujesz, że ktoś Ci ją podepcze, ktoś się zaplącze, a Twoje ruchy będą skrępowane. Będziesz wyglądać dziewczęco, radośnie i nonszalancko. I na pewno nikt nie zarzuci Ci, że Twój wybór był mało oryginalny. Poza tym pięknie możesz wyeksponować nogi i zaszaleć z butami – tak, w Twoim przypadku buty mają szczególne znaczenie, bo będzie je idealnie widać. Z natury po prostu nie lubisz pompatycznych, pełnych przepychu strojów, a to co mają w swojej ofercie salony mody ślubnej niekoniecznie pasowało do Twojego charakteru? Brawo, poszłaś pod prąd, miej pewność, że będziesz wyglądać i czuć się pięknie.

 

Wybór nie dla każdej

Myślisz o krótkiej sukience ślubnej, ale nie podjęłaś jeszcze ostatecznej decyzji? Spójrz na siebie krytycznym okiem. Musisz być świadoma swoich zalet i wad, bo krótka suknia trudniej wybacza błędy. Twoje nogi są długie i zgrabne? Idealnie, krótka sukienka to strzał w dziesiątkę. Jeśli jednak wolałabyś wyeksponować dekolt lub plecy zrezygnuj z długości mini. Co za dużo to niezdrowo!

Dlaczego DAGNEZ?

W DAGNEZ sami projektujemy i szyjemy suknie i sukienki. Masz gwarancję doskonałej jakości i nie musisz obawiać się, że Twoja suknia nie dotrze na czas. Dopuszczamy zmiany i modyfikacje w projektach, wszystko po to, byś była zachwycona i znalazła u nas tę jedną jedyną, najpiękniejszą suknię.

Specjalista portalu abcslubu.pl: Ula Wilgierz, Dagnez

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu

Reklama
ABC fotografii
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 5
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.