Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 19 września 2020 r., Imieniny: Januarego, Teodora   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Zaproszenia ślubne z charakterem 


Zaproszenia ślubne z charakterem

Zaproszenia ślubne są niejako wstępem do całej stylizacji wesela tematycznego. Zdecydowanie stanowią wyjątkową okazję do pomysłowego podkreślenia naszych cech charakteru, zainteresowań czy poczucia humoru.


Do zaprojektowania zaproszenia we własnym stylu, potrzeba naprawdę niewiele. Wystarczy znaleźć papier z interesującym nadrukiem lub kolorem (tutaj od Docrafts Papermania), reszta zależy już od charakteru, jaki chcemy mu nadać. Poczynając od koronek, guzików, wstążek, papierze origami, linach, słowem, wszystko jest dozwolone, co będzie wyrażać WAS.

Projektowanie zacznij od znalezienia motywu przewodniego. Jakie są wasze wspólne pasje? Czy jest jakieś szczególne miejsce do którego uwielbiacie razem wyjeżdżać? A może narzeczony interesuje się linami a ty lubisz podróże morskie?

Idealną kompozycją będzie zaproszenie w kolorach marynistycznych ze splotem żeglarskim, równocześnie symbolizującym zawiązanie węzła małżeńskiego.

Zaproszenie czarno-białe jest odpowiedzią na modną stylizację monochromatyczną wesela lub ślubu, na którym kropki dominują w dekoracjach. Na pewno wśród swoich zbiorów znajdziecie romantyczne zdjęcie, koniecznie czarno-białe.

Zaproszenie w stylu regionalnym jest idealne dla par planujących wesele w drewnianej karczmie w stylu zakopiańskim. Wycięte z papieru ptaszki nawiązują do tradycyjnych polskich wycinanek.

Delikatne koronki i róże to propozycja dla par lubujących się w stonowanych kolorach. Pastelowy róż coraz częściej stanowi wybór Par Młodych jako kolor przewodni ślubu.

Niekoniecznie też należy kartkę obarczać dosyć “ciężkim” słowem - z a p r o s z e n i e.

Pamiętajcie, że ma ono przede wszystkim opowiedzieć coś o was, o tym kim jesteście i co stanowicie jako para.

Specjalista portalu abcslubu: Violetta Krzaczek / www.retroflexus.pl

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl
www.facebook.com/abcslubu

Reklama
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 4
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.