Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: poniedziałek, 14 października 2019 r., Imieniny: Bernarda, Kaliksta   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Dekoracje sali weselnej 


Dekoracje sali weselnej

W dniu ślubu bardzo ważny jest nastrój i odpowiednia atmosfera. Młoda Para oraz wszyscy goście czekają na ten czas z niecierpliwością. Przygotowują najlepsze stroje i dodatki, aby wyglądać jak najlepiej i uroczyście uczcić przełomowy moment w życiu zakochanej pary. Wystrój sali weselnej jest równie ważny i stanowi integralną część całościowej oprawy wesela. Młoda Para nie może pominąć tego etapu w swoim terminarzu przygotowań!

Dekoracja sali weselnej powinna być dopasowana do wystroju i stylu pomieszczenia, w którym ma się odbywać wesele, w szczególności do koloru ścian, mebli, wielkości pomieszczenia, rozmieszczenia stołów. Przykładowo w eleganckim wnętrzu nowej restauracji wystarczy delikatnie podkreślić atuty sali i wydobyć z niej jej urok. Taki efekt można uzyskać dekorując salę świecami, kwiatami, czy delikatnymi materiałami.

Natomiast, jeżeli wesele będzie odbywało się w mniej wystawnym miejscu warto zastanowić się jaki efekt chcemy uzyskać- które braki ukryć i które walory podkreślić. Tutaj przykładowym rozwiązaniem jest dekoracja sufitu balonami, żeby zakryć jego niedoskonałości, czy przystrojenie nierównych ścian zwiewnymi materiałami i naturalnymi kwiatami.

Kluczowym miejscem na sali weselnej jest stół, przy którym można odpocząć i zjeść wspaniałe potrawy. Ważny jest dobór odpowiedniego obrusu, kwiatów, winietek i ułożenia naczyń. Należy pamiętać, że dekoracje mają być dodatkiem i nie powinny przeszkadzać gościom w swobodnej rozmowie, a tym bardziej nie mogą przeszkadzać w jedzeniu.

Wiele firm dekoratorskich ma do zaproponowania Młodej Parze szeroki wachlarz usług w zakresie aranżacji sali weselnej. Do wyboru należy decyzja odnośnie artykułów używanych do dekoracji: balonów, ozdób papierowych, ozdób materiałowych, ozdób kwiatowych, taśm, wstążek, kokardek, piórek, świec, czy nawet konfetti i serpentyn. Dodatkowo trzeba określić, co ma być udekorowane: krzesła, stoły, wejście do budynki, ściany, sufit, a może butelki alkoholu?

Niezależnie co Młoda Para wybierze warto zachować spójność całej aranżacji, dopasowując wszystkie elementy dekoracji do stroju, pomieszczenia weselnego i najważniejsze upodobań zakochanych.


Reklama
Komis sukien ślubnych
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 4
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2019 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.