Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 lipca 2020 r., Imieniny: Teresy, Dominiki   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Ślub we troje, czyli Panna Młoda w ciąży 


Ślub we troje, czyli Panna Młoda w ciąży

Choć to żaden przypadek ekstremalny z pewnością jest to sytuacja szczególna. Gdy wiemy że pod ołtarz będą szły nie dwie, a trzy osoby, to należy zmodyfikować nieco plany weselne.

Oczywiście wielkich rewolucji nie będzie, są jednak pewne kwestie, które należy wziąć pod uwagę. Rzecz oczywiście dotyczy głównie, przyszłej mamy, czyli - Panny Młodej.

Po pierwsze: odpowiednia suknia ślubna
W zależności od tego jak bardzo zaawansowana je ciąża należy dobrać właściwy fason. Gdy są to pierwsze miesiące to wybór w zasadzie jest nieograniczony. Jednak wiadomo ślub i wesele nie są to spontaniczne imprezy, organizowane z dnia na dzień. Z reguły poprzedzają je paromiesięczne przygotowania. Przez ten czas wiele się zmienia, a przede wszystkim rozmiar ciążowego brzuszka. Tak też projektując, czy też wybierając suknie trzeba pamiętać o tym by uwzględniała one zapasowe centymetry. Gdy mamy do czynienie z Panna Młodą, która już w dość nieodległej przyszłości, stanie się szczęśliwą mamą, wybór nieco się zawęża. Już na wstępie warto zaznaczyć, że nie każdy fason będzie odpowiedni. Suknia w stylu księżniczki, nie byłaby najtrafniejszym wyborem. Liczne falbany i dość obszerny dół dodałby tylko objętości, deformując sylwetkę, i przy okazji, tworząc gigantyczna bezę. A tego chyba każda Panna Młoda chciałaby uniknąć. Zatem, na co warto postawić? Suknia w stylu empire. Prosty fason, z subtelnym odcięciem pod biustem, dobrze dopasowuje się do zaokrąglonych kształtów, nie eksponując ich nadmiernie. Co do koloru, to nie widzimy większych ograniczeń. To powinna być indywidualna decyzja. Ostatnimi czasy moda stara się nam udowodnić, że każdy kolor jest dobry. Właściwie: czemu nie?

Ale sama suknia Panny Młodej nie ubierze. W całej kreacji, bardzo ważną, wręcz strategiczną rolę pełnią buty. Spoczywa na nich duża odpowiedzialność. W przypadku, gdy Panna Młoda jest w ciąży jest to kwestia kluczowa.

Już na wstępie radzimy zrezygnować z wysokich szpilek, na rzecz może mniej efektownych, ale bardziej stabilnych i wygodniejszych butów na nieco niższym obcasie. Jeszcze jeden dość istotny szczegół. W czasie ciąży stopy mają tendencję do puchnięcia. Dlatego przy przymiarce najlepiej dobierać buty tak, by były nieco większe. W tym wypadku należało by także zmienić priorytety, zamiast wypatrywać najładniejszej pary pantofelków, warto przerzucić się na kryterium wygody.

Aha i na sam koniec jeszcze jedna uwaga. Na pierwszy miejscu, Panna Młoda powinna przede wszystkim zatroszczyć się o siebie i o swojego małego towarzysza/ towarzyszkę. Nie warto się przemęczać ani stresować, bo to nikomu na pewno nie będzie służyć. Trzeba pamiętać, że wesele to przede wszystkim radość i zabawa, warto zatem na ten dzień zachować dużą dawkę optymizmu. Tym bardziej, że szczęście można liczyć podwójnie.


Reklama
Komis sukien ślubnych
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 3
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.