Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 19 września 2020 r., Imieniny: Januarego, Teodora   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Śluby z pomysłem. Śluby z tematem. Śluby z klimatem. 


Śluby z pomysłem. Śluby z tematem. Śluby z klimatem.

Na zaproszeniu w stylu glamour dopisek: „Mile widziane stroje w stylu Starego Hollywood”. Zapachniało eleganckim światem - lśniące, kryształowe żyrandole, pióra, perły. Panna Młoda wejdzie do kościoła niczym Grace Kelly, a przy ołtarzu będzie czekał zdenerwowany, wbity w smoking Pan Młody z przedziałkiem i włosami przylizanymi na bok.


fot: Ela Barteczko - www.barteczko.pl

Ślub i wesele to prawie jak spektakl z wyreżyserowanymi rolami. A dobry spektakl to wiele współgrających ze sobą elementów. Jak w teatrze ważny jest tutaj scenariusz, kostiumy, scenografie, oprawa muzyczna. Najlepszy scenariusz to taki oparty na faktach, na naszych przeżyciach, uwzględniający pasje, charaktery i marzenia.

Klimatyczne wesele w stylu Alicji w Krainie Czarów z motylami, sielskimi dekoracjami w stylu vintage to może być spełnienie marzeń i odzwierciedlenie spokojnego, romantycznego charakteru Panny Młodej, a najlepiej Państwa Młodych.

fot. Izabela Sekuła / www.jakmotyle.pl

Natomiast energiczna, silna dziewczyna, z twardym facetem obok, z pewnością świetnie poczuje się w odważnej stylizacji na pin up girl.

Dwoje muzyków ma być może jedyną szansę w swoim życiu, aby wyciągnąć z szafy stare płyty winylowe i udekorować nimi salę, świetnie się bawiąc przy starych przebojach. Można je też użyć jako podkładki pod talerze, ale żaden muzyk chyba tego jednak nie zrobi.

fot. Izabela Sekuła / www.jakmotyle.pl

Jeżeli taniec lub balet jest twoim życiem i marzysz o baletowym, klasycznym weselu, a nie chcesz jednak wystąpić w różowym body, klimat ten stworzą użyte w różnym natężeniu baletowe elementy w zaproszeniach, na stole lub dekoracji sali. Ale dziewczynka niosąca obrączki w body i tiulowej sterczącej spódniczce wyglądać będzie doskonale.

fot: Ela Barteczko - www.barteczko.pl

Gdy zadecydujecie, że narzucony temat będzie ważny dla Waszego wesela, powiążcie z nim dosłownie wszystko od zaproszeń, menu, winietek po stroje, muzykę i serwowane menu. Gdy wszystkie rzeczy grają ze sobą świetny spektakl, dobrze aby na scenę nie wjechał tort z innej bajki.

Nad całością spektaklu kontrolę sprawuje reżyser. Czasem aktor jest reżyserem, ale może warto poszukać pomocy w tej kwestii, aby spokojnie zająć się swoją rolą. A to wszak życiowa rola. Świetnie sprawdzą się tu zarówno konsultanci ślubni jak i florysta lub dekorator, który ma często oprócz umiejętności układania kwiatów, wszelkie zdolności manualne, wyczucie smaku i doskonale ogarnie temat.

Ślub i wesele może być bardzo wiernie osadzone w epoce czy temacie, ale można też umiejętnie osiągnąć to, że wszystko będzie spójne, ale pomysł będzie zaledwie dobrą inspiracją. Cel zostanie osiągnięty a klimat wesela odczuwalny jeszcze długo, niczym doskonałe perfumy.

fot. Izabela Sekuła / www.jakmotyle.pl

fot. Izabela Sekuła / www.jakmotyle.pl

fot. Izabela Sekuła / www.jakmotyle.pl

 

 Ekspert portalu abcslubu: Bogna Trętko, Paper Flower Art / www.paperflowerart.pl

Źródło: abcslubu.pl
www.abcslubu.pl

www.facebook.com/abcslubu

Reklama
Komis sukien ślubnych
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 5
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.