Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 15 grudnia 2018 r., Imieniny: Celiny, Waleriana   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. FOTOBUDKA na weselu! 


FOTOBUDKA na weselu!

Jedną z najnowszych atrakcji, jakie można mieć na własnym weselu jest fotobudka. Co kryje się pod tym pojęciem i dlaczego owa atrakcja tak dobrze przyjęła się w naszym kraju?


Któż z nas nie pamięta czasów magicznego aparatu Polaroida, który po naciśnięciu spustu migawki błyskał lampą, a po chwili wysuwał zrobione zdjęcie? Cóż za magia, w dobie fotografii analogowej, kiedy to zdjęcia robiono na kliszy i nie było ich natychmiast widać… Polaroid dawał użytkownikowi zdjęcie natychmiast. W jednej chwili można było cieszyć się ze zdjęcia na papierze, dać odbitkę bliskiej osobie, lub wysłać, jako pamiątkę, tradycyjną pocztą. Pomijano fakt nie najlepszej jakości zdjęć z tego aparatu, bo była to sprawa drugorzędna - liczył się fakt, że zdjęcie było widać od razu.

Można powiedzieć że historia zatoczyła wielkie koło, a przyzwyczajenia ludzi do oglądania zdjęć na papierze i dzielenia się nimi wzięły górę, nad zdjęciami cyfrowymi. Fotobudka i jej popularność jest tego najlepszym przykładem. Idea fotobudki jest identyczna, jak ta, która przyświecała twórcom aparatu Polaroida – mamy zdjęcie natychmiast. Zasada działania, jak już przystało na XXI, w jest na wskroś nowoczesna. Otóż wystarczy podejść do fotobudki, nacisnąć przycisk na dotykowym panelu, zrobić śmieszną minę, a automat wykona serię zdjęć. Po chwili odbieramy zdjęcia na papierze.

Niech każdy z nas wyobrazi sobie sytuację, kiedy to na jego własnym weselu rozbawieni i roztańczeni goście, pełni weselnego klimatu, uzbrojeni w śmieszne wąsy, kolorowe kapelusze, peruki, okulary dwa razy większe niż normalnie, staną przed fotobudką robiąc sobie zdjęcia... Każde zrobione zdjęcie rodzi salwę śmiechu. Przechodząc z rąk do rak, od jednego weselnika do drugiego, pobudza do jeszcze większej spontaniczności przy pozowaniu przed fotobudką. Bo największą jej zaletą jest to, że zdjęcia nie są pozowane, że nie robi ich fotograf, i że fotografowany nie czuje się niczym skrępowany.

 

W większości przypadków na zdjęcia z fotobudki nanoszone są informacje z imionami i datą ślubu Państwa Młodych. Umożliwia to sprezentowanie zdjęć Gościom Weselnym, którzy zabierają je z wesela jako pamiątkę.

 

Każdy z nas chce by jego wesele było niezapomniane, a goście bawili się pysznie do białego rana. Jeżeli więc szukacie czegoś oryginalnego fotobudka jest dla Was i Waszych Gości.

 
 

Materiał przygotowany przez Studio AP
ul. Nowy Rynek 14
09-400 Płock
tel. 24 366 66 10
http://studioap.pl

Reklama
ABC fotografii
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 12
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2018 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.