Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 19 września 2020 r., Imieniny: Januarego, Teodora   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły .:. Weselna moc atrakcji (dekoracja światłem) 


Weselna moc atrakcji (dekoracja światłem)

Czy jako mała dziewczynka marzyłaś o ślubie jak z bajki? Teraz przyszedł czas, aby marzenia spełnić! Nie musisz wybierać sali udekorowanej kwiatami! Teraz lepszą dekoracją okazują się być światła! Tak, zwykłe, kolorowe światła, które oddadzą piękno każdego wnętrza. Po pierwsze sami możecie wybrać jaki rodzaj światła który Was interesuje, gdzie oświetlona ma być sala i jakimi kolorami. Po drugie macie wpływ na to, czy światła mają się zmieniać, czy mają być stale w jednym miejscu. Poza tym wystarczy porównać sobie sale udekorowane kwiatami, balonami i dekoracjami z materiałów, a te, które dekorowane są światłem! Z pewnością w jednej chwili wybierzecie mądrze.


Dekoracja światłem sali weselnej

Dekoracja ogrodów może być równie efektowna  co wnętrza. Goście będą chcieli wyjść się przewietrzyć, odpocząć na świeżym powietrzu. Sale Bankietowe coraz częściej budują niesamowite aranżacje ogrodów z altanami i miejscami do odpoczynku a kiedy zapadnie zmrok ich urok staje się nie wykorzystany bo jest tam po prostu, bo jest tam ciemno i ponuro Wcale nie musi tak być! Wystarczy ogród oświetlić podobnymi reflektorami co w środku sali. Takie oświetlenie ogrodu przypadnie do gustów wszystkich gości zmieni go nie do poznania. Na pewno sami będziecie zaskoczeni, jak zobaczycie co światło może stworzyć w ogrodzie.

Oświetlenie elewacji budynku   Oświetlenie elewacji budynku

Bo będzie to ogród jak z bajki! A co z wejściem do budynku  lub jego elewacją? Je też można udekorować światłem. Przed wejściem można ustawić oświetlacze architektoniczne, aby po ciemku nadzwyczaj dostojnie. Szczególnie jesienią i zimą jest to bardzo skuteczny sposób, bo robi się szybko ciemno i gdy dojeżdżamy z kościoła do sali weselnej, jest już tak ciemno, że widać wyłącznie światła i wytworzony przez nie klimat.

Taniec w chmurach? Nic trudnego! Widzieliście pewnie w filmach jak pary tańczą na unoszącej się parze. Wygląda to jak taniec w chmurach. Jest to bardzo romantyczne i efektowne. Najlepszym pomysłem jest pierwszy taniec Pary Młodej właśnie takich obłokach.

Taniec w chmurach   Tort w chmurach

Na zdjęciach będzie to wyglądało zjawiskowo, a fotograf uwieczni te niesamowitą chwilę w fantastycznych ujęciach, na  zdjęciach, które sprawią, że zabraknie Nam tchu! Nie tylko podczas pierwszego tańca może być użyty efekt ciężkiego dymu. Można to robić w każdym innym momencie, często wykorzystujemy ten efekt także podczas gdy tort wjeżdża na salę lub innej ważnej chwili podczas tej jednej niepowtarzalnej dla Was nocy

Gobo z imionami Pary Młodej to teraz hit na weselach. Chyba każda Para Młoda chce, aby jej wesele było najlepszym na całym świecie? Właśnie dlatego dwoimy się i troimy, aby Wam to zapewnić! Teraz możemy stworzyć światłem gobo, wzór z Waszymi imionami. Napis może być wcięty w serce, albo zwyczajnie napisany piękną czcionką bardzo często z spersonalizowaną datą i wyświetlony na podłodze czy na ścianie.

Gobo

Wtedy wszyscy będą mieć pewność, że ta zabawa to nie jest zwykłe przyjęcie, tylko wesele dwójki bardzo kochających się osób którym zależy aby ten dzień był wyjątkowy. Logotypy ( gobo) które dla Was tworzymy są wykonane ściśle według projektu w który macie możliwość ingerować. Projekt na etapie wykonywania jest na bieżąco konsultowany z parą młodą tj.: jaka ma w nim użyta czcionka załączona grafika na specjalne życzenie taki obrazek można wykonać w technologii która pozwala wyświetlać kolorowe logotypy np. zdjęcie

Sala oświetlona może być różnymi światłami i nie mamy tu na myśli lamp czy też zwykłych żyrandoli. Chodzi głównie o efekty światła, czyli różne jego rodzaje. Światło padające na podłogę czy ścianę może przybrać kształt fal na morzu czy małych serduszek. Mogą to być też małe kółka bądź zwykłe duże koła. Urządzenia które do tego wykorzystujemy są profesjonalnie stosowane na różnego rodzaju koncertach czy w teatrze a dzisiaj dzięki nam udostępniamy je na Wasze przyjęcie które dzięki ich zastosowaniu nabierze zupełnie innego wymiaru. Światła które stosujemy można podzielić na dwie podstawowe grupy, światła dekoracyjne statyczne reflektory które w różnej postaci generują wiązki świetlne pozwalają one na oświetlanie szczegółów architektonicznych w salach bankietowych oraz ścian na zaakcentowaniu których nam zależy na kolory jakie sami sobie wybierzemy.

Oświetlona sala

Drugą grupą urządzeń są to urządzenia które poruszają się w rytm muzyki  oraz wyświetlają różne obrazki tworząc tym samym na płaszczyznach np. sufitu oraz podłogi różnobarwne mozaiki delikatnie się poruszające tworzące tło do „spektaklu” który odbywa się na sali balowej.   Dekoracja jest zawsze tłem dla odbywającego się przyjęcia i nigdy nie spełnia roli dominującej nie ma mowy o efektach wziętych z dyskoteki lub używania tanich niemarkowych urządzeń które sposobem swojego działania sprawiają że z festiwalu kolorów i kształtów otrzymacie na parkiecie bezsensowne błyskanie plamy co dziwnie wygląda na filmie i na zdjęciach.  Dekoracja światłem ma być delikatna, ale jednocześnie dobrze widoczna tworzyć jedną całość z wydarzeniami które dzieją się na parkiecie w tym momencie warto wspomnieć iż wszystkie urządzenia które wykorzystujemy są sterowane komputerowo. Światła podczas różnych momentów przyjęcia świecą w różny sposób czasami są tłem a czasem podczas na przykład posiłków mocno stonowane część urządzeń wyłączona aby oddzielić moment konsumpcji od tanecznego szaleństwa na parkiecie. Zapraszam Państwa do korzystania z naszych usług które pozwolą uczynić Wasze przyjęcie niesamowitym i nietuzinkowym i dzięki temu na długo zapadną w Waszych wspomnieniach.

Pozdrawiam
pozdrawiam

 

Piotr Koperski
http://www.dekoracje-swiatlem.eu

Reklama
Komis sukien ślubnych
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 4
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.