Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: sobota, 19 września 2020 r., Imieniny: Januarego, Teodora   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Artykuły 


Weselna moc atrakcji (dekoracja światłem) 2013-04-30 r.

Czy jako mała dziewczynka marzyłaś o ślubie jak z bajki? Teraz przyszedł czas, aby marzenia spełnić! Nie musisz wybierać sali udekorowanej kwiatami! Teraz lepszą dekoracją okazują się być światła! Tak, zwykłe, kolorowe światła, które oddadzą piękno każdego wnętrza. Po pierwsze sami możecie wybrać jaki rodzaj światła który Was interesuje, gdzie oświetlona ma być sala i jakimi kolorami. Po drugie macie wpływ na to, czy światła mają się zmieniać, czy mają być stale w jednym miejscu. Poza tym wystarczy porównać sobie sale udekorowane kwiatami, balonami i dekoracjami z materiałów, a te, które dekorowane są światłem! Z pewnością w jednej chwili wybierzecie mądrze.


Walentynkowe wesele z dziećmi czyli zakochany animator dla dzieci 2013-02-13 r.

Gdy spojrzymy teraz za okno, od razu robi nam się zimno. Mimo, iż biały puch jest przepiękny, to mokre skarpetki w butach po spacerze polskimi chodnikami skutecznie hamują tę miłość


Animatorzy dzieci na weselu – Bal Karnawałowy czyli bawimy się na weselu lepiej od dorosłych! 2013-01-20 r.

Każda Para Młodych marzy nie tylko o tym, by mieć najpiękniejszy ślub, najładniejsze zdjęcia, najsmaczniejszy tort – chcą dzielić się swoim szczęściem z innymi – czyli swoimi gośćmi weselnymi. Tak naprawdę, to gdy goście dobrze się bawią, wtedy możemy stwierdzić, że impreza się udała. Gdy przybywają znajomi i rodzina z dziećmi, nie można o nich zapominać, ponieważ są tak samo ważni. Para Młoda powinna być przygotowana na specjalnie potraktowanie małych gości.


FOTOBUDKA na weselu! 2012-12-06 r.

Jedną z najnowszych atrakcji, jakie można mieć na własnym weselu jest fotobudka. Co kryje się pod tym pojęciem i dlaczego owa atrakcja tak dobrze przyjęła się w naszym kraju?


Animacje dla dzieci na weselu - jak zająć się dziećmi gości weselnych podczas jesiennych wesel 2012-11-05 r.

Jesień to piękna pora roku. Różnobarwne liście na drzewach, babie lato i słońce uwydatniające kasztanowe włosy kobiet spieszących się na autobus. Przeważnie tak wygląda jesień, ale znając polskie szaleństwo pogodowe istnieje prawdopodobieństwo, że Wasze jesienne wesele odbędzie się w strugach deszczu, wzmocnionego zimnym wiatrem.

Atrakcje weselne 2011-09-21 r.

Każda Młoda Para marzy o idealnym weselu, które zostanie zapamiętane przez wszystkich gości na długi czas. To, czy zabawa jest udana zależy od wielu czynników m.in. od wieku biesiadników, ich ilości, a przede wszystkim od aktywnej wspólnej zabawy. Atmosfera podczas wesela to kluczowy element, o który szczególnie warto zadbać, aby towarzystwo rewelacyjnie spędziło imprezę.


Motyle na ślubie 2011-07-28 r.

Jakże popularne do niedawna gołębie, wypuszczane w powietrze tuż po ceremonii ślubnej, odchodzą powoli do lamusa. Ich miejsce zajmuje nowy trend – motyle.

Oczepiny i zabawy weselne 2011-06-28 r.

Podczas każdego wesela obowiązkowym i uważanym za bardzo istotny moment są oczepiny. W zależności od charakteru przyjęcia, a także od upodobań Pary Młodej możliwe są różne scenariusze tej zabawy. Jeszcze przed przyjęciem trzeba zdecydować się na jakieś rozwiązanie. Może być to symboliczne rzucenie welonem i muszką przez Parę Młodą, albo wprost przeciwnie - może to być długi obrzęd nacechowany tradycyjną symboliką. Dużo zależy od orkiestry bądź wodzireja, którzy zazwyczaj prowadzą zabawy i oczepiny oraz ich doświadczenia w kwestii tych elementów wesela.

Reklama
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 4
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.