Płocki Portal Ślubno-Weselny
  Dzisiaj jest: czwartek, 20 lutego 2020 r., Imieniny: Leona, Ludomira   rss  
 
Redakcja
Artykuły
Forum dyskusyjne
Ślub
Wesele
Formalności
Niezbędnik
Ciekawostki
Płockie Imprezy

Ile kosztuje ślub i wesele w Polsce? 


Ile kosztuje ślub i wesele w Polsce?
źródło: fotograf-wesele.pl
2016-05-03 r.Narzeczeni podejmując najważniejsze decyzje podczas organizacji ślubu kierują się różnymi czynnikami m.in. wysokością budżetu czy obowiązującymi zwyczajami. O tym, jak aktualnie wyglądają przygotowania do ślubu i wesela, będzie można się dowiedzieć z raportu przygotowanego przez Grupę Portali Weselnych na podstawie odpowiedzi uzyskanych w kwietniowym sondażu.

Już po raz trzeci prowadzimy Ogólnopolskie Badanie Nowożeńców. W tym roku weźmiemy pod lupę te pary, które zawarły związek małżeński w ciągu ubiegłego roku. Zapytamy ich o szczegóły przygotowań, przebiegu ceremonii i wesela, a także o kultywowane tradycje czy pierwsze miesiące po ślubie. Efektem projektu będzie raport zawierający między innymi zestawienie najważniejszych wydatków oraz informacje o sposobie wyboru usługodawców, które z kolei staną się cenną podpowiedzią dla osób planujących ślub - wyjaśnia cel badania Kamil Kulpa z redakcji portalu fotograf-wesele.pl.


Ankieta składa się z 41 pytań, które dotyczą budżetu, tradycji czy przygotowań ślubnych. Pary będą mogły również podzielić się przeżyciami i opiniami dotyczącymi pierwszych kilku miesięcy po zawarciu związku małżeńskiego.
Ponadto Grupa Portali Weselnych przekaże 1 zł za każdy wypełniony kwestionariusz na rzecz Fundacji DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.
Ankieta jest dostępna pod tym adresem.

wstecz
Reklama
demoty.info.pl
Promocje
Promocje
Katalog firm
Komis ślubny
Humor
Partnerzy
Linki
Osób on-line: 5
                  .:. Regulamin .:. Reklama .:. Statystyki .:. Dodaj firmę .:.
 
Copyright 2007-2020 © by wesele.plock.pl. All rights reserved.
Projekt graficzny i oprogramowanie serwisu: Jarosław Gębka.